| RoxyRoxana99 a întrebat:

Hei!
Sora mătușii mele a fost operata de sinechie uterina si a avut o hemoragie urâta, iar acum este însărcinată. Credeți ca poate naște natural Supraviețuind si mama si copilul fara nicio problema si sa fie sanatosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeascumpi a răspuns:

Pai... daca operatia a fost facuta recent, s-ar putea sa se strofoace prea mult si sa o doare operatia, ar face un preinfarct ( dar nu moare de la preinfarct).