| larisuka99 a întrebat:

Am 18 ani. Este normal ca la varsta mea sa am 1.60?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este normal, nu-ţi face probleme.
Te pup!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita ca este normal

| Ironicnαme a răspuns:

Bună!
E destul de ok, dar mai trebuie să creşti făcând un sport.
Baftă!

| larisuka99 explică (pentru Ironicnαme):

Fac tenis de masa de aproape doi ani si tot sunt mica de statura.

| bogdanho a răspuns:

E in regula, esti un pic mai mica de statura!

| BiBiBiutza a răspuns:

Poti sa fie si de la parinti. Uneori cand parintii sunt mici de statura si copiii sunt la fel.winking Nu-ti face griji

| larisuka99 explică (pentru BiBiBiutza):

Părinții mei au avut amândoi 1.80 cand erau de varsta mea.