| Yukoron a întrebat:

Hei TPU am fost la medic ca aveam amigdala stanga umflata si mi-a dat un antiimflamator dar nu a avut niciun efect si este umflata de 2 saptamani tin sa specific ca nu ma doare nimi da am un discomfort la inghitire. Apropo fumez de aproape un an.Va rog sa imi ziceti si mie daca e ceva grav!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| papuciirupti a răspuns:

Baga ceai cu lămâie de 3 ori pe zi, 2 zile și o sa.ți treacă