| Shi_Atat_Roby_1997 a întrebat:

Am 16 ani fumez de aproape un an si acum am ceva dificultati acum cateva saptamani simteam o presiune pe osul de la gat ca un fel de nod cv e cam greu sa ma exprim... Dupa care aceasta presiune a disparut ideea este ca apare doar cand fumez cand nu fumez nu am probleme am rarit tigarile deoarece vreau sa ma las de acest viciu nu am probleme la inghitire. Doar ca simt ca o presiune inauntru. Nu am fost la medic. Credeti ca este ceva grav? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Hmm. crezi ca vom fi cu tine mai putini?