| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au incercat Tantum Rosa ca drog. Ce halucinatii ati avut si cat au durat?

P.S: Nu imi spuneti ca nu este buna sau ceva de genul vreau doar sa stiu care sunt "senzatiile"...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| VladPătrașcu a răspuns:

"Acest medicament/drog pe lângă o greaţă infernală îţi provoacă o stare de inconfort, vezi de trei ori mai slab şi aproape nu auzi, iar creierul o ia razna, transmite stimuli falşi de ai impresia că ai toate insectele pe tine, iar halucinaţiile sunt penibile şi îţi pot provoca panică şi depresie", comentează un alt utilizator.

Un plic de Tantum Rosa, granule pentru soluţie vaginală, conţine 500 mg de clorhidrat de benzidamină, trimetilcetilamoniu-p-toluensulfonat, povidonă şi clorură de sodiu. De asemenea, pe fiecare plic este inscripţionat avertismentul "A nu se lăsa la îndemana copiilor".
E praf vaginal in PLM laughing