| Insurgent a întrebat:

Cat costa tantum rosa? [praf vaginal] sh cum potim sa-ti faci drog din acel prafhee hee, am auzit ca e ceva legat de alcool.numai stiu :d
plzz ziceti big grin
funda

2 răspunsuri:
| AdiSenior a răspuns:

Mai bine apucate de ceva serios si lasa prostiile. Daca ai minte nu mai pune asemenea intrebari. Pune mana pe o carte sau fa ceva util in viata.

| RichAmberRae a răspuns:

Un singur pliculet costa 2 sau 3 lei. in general iti trebuie peste 3 pliculete ca sa te ia frumos nu cred ca e bine sa iei mai multe de 4. mai bine nu incerca. Cu alcool nu combina in nici un caz. Va fi foarte nasol si o sa iti fie rau. Efectele sunt frumoase. Se bune putin in servetel se face o biluta din servetel mica gen cat o unghie cu tantumul dinauntru si o iei cu cola sau apa. Mai bine cola ca are gust mai bun. In nici un caz nu lua asa pe gura ca o sa aiba un gust groaznic si nu trage pe nas ca o sa vrei sa tragi dupa aia numai apa pe nas. Iti garantez am incercat pe pielea mea. Efectul te tine mai multisor. dar cel mai important si te rog sa nu faci, nu combina cu alcool. Funda?