| girlspower a întrebat:

Hei TPU¡!
Am o intrebare pentru cei din Rm-Valcea, am auzit ca elevii beneficiaza de dentist gratuit, dar la ce cabinete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Ai auzit gresit. Beneficiezi de gratuitate doar la cabinetul stomatologic din spitalul judetean, dar acolo de obicei se fac doar urgente.