| Alex_7039 a întrebat:

HEi TPU. Am o întrebare. Vreau sa încep sa iau Memoplus, am auzit ca sunt foarte bune, te ajuta sa reții mai bine etc. Întrebarea mea e, după cât timp își face efectul? Dacă iau prima zi, și tot atunci încep sa învăț, va avea efect? Sau trebuie sa încep învățatul după un anumit timp, după administrarea Memoplus, pentru a avea efect. Scuzați dacă am greșit categoria happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se ia macar 1-2 luni sa vezi un efect, nu sunt pastile minune sa isi face efectul a doua zi

| MihaiKJL a răspuns:

Nu mai lua, sunt niste porcarii. Iti da doar un efect placebo. Cauta pe net efectul placebo si o sa aflii mai multe.

| Camelia_Adelina_2000 a răspuns:

Buna! Si eu iau, sunt foarte bune. Te ajuta sa te concentrezi mai bine, iar profesoara de pregatire mi-a zis ca e bine sa luam. Acum, in perioada asta cu examenul. Bafta :*