| rafi96 a întrebat:

MemoPlus functioneaza?
Cum se face administrarea?
Ce efect are? Te ajuta sa inveti sau doar indeparteaza oboseala?
Efectul dupa cat timp apare?
Orice informatie disponibila imi e de ajutor happy
P. S: nu am prospectul.

Răspuns Câştigător
| ReyIzInsane a răspuns:

Dupa parerea mea, nu te ajuta sa inveti, nu iti baga nimic in cap, dar te ajuta foarte mult sa te concentrezi ...Eu luam cate una pe zi, sau cand nu prea mai aveam, luam cate una in zilele mai nasole adica cand dadeam o lucrare, un examen sau mai stiu eu ce. Efectul apare imediat, adica asa cred, nu are un efect pe care sa il simti. adica iei pastila, apoi iti vezi de treaba, dar o sa mearga mai bine treaba happy

2 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

Eu am luat Memo Extend de la Eurovita, una pe zi. Nu prea e cine stie ce, depinde mult si de organismul fiecaruia. Aveam zile in care puteam asimila mai multa informatie si in altele mai putina.

| rafi96 explică:

Si cat dureaza efectul unei pastile?