| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU am o mare problema... am pe picioare niste vene roz-mov sparte dar foarte putine.Ce sa fac ca sa dispara? Pot sa i-au pastile Vein Desense?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu lua pastile dupa ureche, du-te la medic poate exista un remediu in afara de operatie

| ImHereForYou a răspuns:

NU! Pastilele nu vor rezolva nimic! Daca vrei,poti merge sa le operezi,cu laserul...
Dar daca sunt foarte putine, de ce sa te complici?!? Crezi ca daca cineva te iubeste pentru ceea ce esti, te va iubi mai putin din cauza unor mici vene care pot rece usor neobservate?!?
Inainte de a face o alegere, gandeste-te bine, insa nu-ti recomand sa dai banii pe pastile!