| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, si vreau sa fiti cat mai seriosi. Am aproape 15 ani ( daca ar ajuta la ceva ). Pe sani, in jurul mamelonului mi-au aparut niste bubite mici ( nu stiu exact ce sunt, sunt mici si de culoarea pielii ) si niste fire subtiri de par dar nu au culoarea atat de accentuata. Insa ma simt naspa sa stiu ca ceva nu arata bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Draga mea, parerea mea este ca ar tr sa mergi la un consult medical, aparitia acelor bubite insotite de fire de par este de la dereglare hormonala, in general sunt multe cazuri de acest gen cand parul apare in locuri gen fata sau pe sani si se numeste hirsutism, intr un cuvant ar tr sa te vada un medic si sa iti dea niste anticonceptionale ca sa nu ai suprize neplacute mai tarziu. Bafta!

1 răspuns:
| ddiddii a răspuns:

Iti vor trece! ar trebui sa-ti treaca in cateva zile. funda?big grin