| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si vreau sa stiu daca o mai are cineva, sau daca e un lucru normal.Pai,pielea penisului din jurul capului,cam de la revelionul trecut, prezenta mici bubite albe una langa alta.Nu a trecut mult timp si au trecut treptat pana acuma,cand sunt aproape invizibile(se vad doar daca ma uit mai atent ) si au culoarea pielii, ne mai fiind albe.A mai avut cineva? Precizez ca nu am mancarimi sau dureri la urinare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Ce face pielea penisului in jurul capului? Nu e locul ei acolo. Vezi ca alea par bubite, dar sunt niste glande sebacee mai mari, lasa-le in pace, sunt perfect normale. Salut.