| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.am probleme de ten:cosuri si puncte negre si pete ramase de la cosuri.produsele de la vicHi sunt bune pentru tenul meu pentru a remedia aceste probleme? ps. am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| rabiddoogy a răspuns:

Incearca sa te speli pe fata des si sa nu te dai cu fond de ten... poti cumpara apa termala de la farmacie cu care te poti da dupa fiecare spalare. Sper ca ti-am fost de ajutor