| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o curiozitate, am auzit recent o prostiuara, legende. ma rog ce o fi ea happy, cum ca, coarnele de radasca pisate si puse in suc, cafea, vin ...etc
ar fi nu stiu ce fel de afrodisiac. Deci in principiu vreau sa aflu o parere de la cineva care a mai incercat, asta daca functioneaza, si care sunt riscurile. Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

De incercat au incercat mai multi dar efectele pot fi si altele. Poate ajunge la spital persoana respectiva (au fost cazuri) si cel care a pus praful in bautura o incurca rau cu politia.