| ReVeRs a întrebat:

Sall cred ca toti ati auzit de acel afrodisiac "cantarida" care se extrage din radasca bun..eram cu un tovaras ieri si am dat de o radasca si acum nu stim ce sa facem de stiut stim cum sa o preparam dar am citit pe niste site-uri ca poate avea efect mortal in exces deci prin urmare 2 coarne pot avea efect mortal? nici mari nici mici sunt medii coarnele si nu e vorba decat de distractie nu e vorba ca nu putem cucerii o fata dar daca nu vrea am zis sa incarcam asa deci fara comentarii aiurea! doar rasunsuri concrete la intrebare vreau sa stiu doar daca 2 coarne pot avea efect mortal sau care ar fi cantitatea exacta atat! FUNDA

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai bre dracu un pahar de vin rosu ca are mai mult efect decat gandaci morti.

| ReVeRs explică (pentru suntserios):

Am zis fara comentarii aiureahappy cred ca am precizat ca este doar de distractie si din curiozitate sa vedem daca are efect

| suntserios a răspuns (pentru ReVeRs):

rolling on the floor deci vrei sa faci o chestie asa pentru curiozitate si distractie, dar ai un mic impediment, nu stii daca e LETALA sau nu. rolling on the floor

| ReVeRs explică (pentru suntserios):

Nu frate stai calm ca nu sunt asa prost incat sa ii dau fara sa stiu cat sa pun de aia am pus si intrebarea ..pana nu aflu cat sa ii pun nu ii pun