| Raymond91 a întrebat:

Am o intrebare: Vreau sa stiu daca este adevarat "mitul" acela ca daca i-ei coarnele de la radasca si le presezi putin, iar apoi le pui in bautura unei femei, acesteia ii creste apetitul sexual. laughing Eu nu cred oricum in chestiia asta si mi se pare o prostie dar vreau sa vad ce parere aveti si voi sa lamuresc odata chestia asta.Primul cu raspuns cel mai bun (daca este adevarat sa descrie metoda de la A la Z) primeste funda!

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mna,copii care duc lipsa de p***a si vreau sa faca fetele sa se culce cu ei!laughinglaughing

| maradi3 a răspuns:

Eu i-am bagat uneia in bautura radasca cu totul si in afara de faptul ca a vomitat toata noaptea, altceva n-am constatat! Ce sa-i mai stea capul la sex...laughingProbabil i-a folosit ca afrodisiac pentru stomac si asa ejacula el...laughing)

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Hahahaaaa, @ProPimp : "Mitul" este adevarat si stiu asta inca de cand eram pustan numai ca nu este asa de simplu de obtinut... Este un proces mai greut, necesita mai multe cornite pisate praful obtinut se fierbe in cateva picaturi de lapte pentru eliminarea unor toxine (laptele mai este folosit si pentru cei iradiati, curata foarte bine organismul si are niste propietati foarte interesante), si dupa ce este fiert se lasa la uscat la care se mai adauga *** si nu voi zice acel ceva pentru ca rezultatul va fi cantarina care este foarte periculoasa, o cantitate mai mare de un varf de ac poate sa omoare o persoana (creste presiunea sangelui periculos de mult). Dar acel praf de care intrebi se numeste CANTARINA

Răspuns utilizator avertizat
| Matica_Adrian_1999 a răspuns:

Da chiar este adevarat