| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi realizez un peeling chimic pentru ca am multe cosuri mici in piele si se pare ca doar acest tratament le-ar putea rezolva si mi-ar putea reda din nou tenul luminos si neted de altadata.
Am cautat pe net despre acest tratament dar pe un site gasesc ceva si pe altul altceva si nu stiu ce sa mai cred
Daca voi aveti informatii sigure despre acest peling cum ar fi pret, riscurile lui, si cum se desfasoara v-as fi recunoscatoare daca mi le-ati spune.Si nu vreau sa imi ziceti ca mai bine ma duc la un dermatolog si ma informeaza el pentru ca eu imi doresc ca mai intai sa ma duc la dermatolog sa fiu deja informata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eutusiovidiu a răspuns:

Keratoliz crema pentru regenerarea pielii, incearca cea mai noua inventie pentru regenerarea pielii tale! Dupa cum stiti pielea noastra se schimba integral la un interval ciclic de 28 de zile. Din acest motiv pentru a reface pielea in parametrii normali cu ajutorul cremei keratoliz http://www.numaibune.ro/psoriazis/kerato-liz-kerato-liz.html avem nevoie de cel putin o ungere la 12 ore, deci trebuie obliagtoriu dimineata si seara sa aplicam solutia pana intra in piele.
Acest produs reprezinta o noutate in repararea pielii.