| Ana4567 a întrebat:

Hei TPU, atunci când ma enervez/supăr încep să tremur si sa am dureri in partea stângă. Este vorba despre atacuri de panica sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este vorba despre tensiune si despre articulatii. Poate esti "pe sistem nervos" cum se mai spune. Intreaba un specialist.

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e atac de panica...e doar o reactie a organismului cand te enervezi care se manifesta prin dureri si tremurat. Ar trebui sa incerci sa ti controlezi emotiile astea negative pe cat posibil ca sa nu te mai confrunti cu simptomele astea neplacute.

| AnonImOO000 a răspuns:

Posibil, mergi la medic neaparat

| gandurisiopinii a răspuns:

S-ar putea, nu prea știu. Ar trebui să vorbești cu un specialist. Trebuie să știi că, în general, emoțiile negative fac rău organismului. Încearcă să le eviți.