| Loly46 a întrebat:

Hei TPU azi mi-am palpat urechea stanga cu degetul si s-a infundat(mi-se intampla ca de fiecare data cand ma bag in apa sa mi -se infunde dar imediat dupa o desfund usor )dar acum nu se mai desfunda si nu stiu ce sa faccrying( va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CookieMtfk a răspuns:

Inseamna ca ai facut otitawinking Nu te speria, e ceva normal daca stai foarte mult in apa. Spune-le parintilor sa te duca la un doctor, cel mai probabil, daca ei nu stiu cum trebuie rezolvat happy Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

| Loly46 explică (pentru CookieMtfk):

Multumesc mult (iti dau funda)winking

| CookieMtfk a răspuns (pentru Loly46):

Merci happy

3 răspunsuri:
| Loly46 explică:

Multumesc!winking