| adriienns a întrebat:

:d
am si eu o "problema"; mi-a iesit un cos, chiar pe varful nasului straight face si arata destul de urat sad stie careva cum pot scapa?
Funda!batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică pe el tinctură de propolis, creme hidratează, nu usucă!
Pa, pa.

| MyObsession a răspuns:

Nu lua creme cu extracte de ce mai ştiu eu ce, mai mult rău îţi fac.
Dă-te cu cremă de gălbenelesau lasă-l că în 3 zile dispare(se usucă)

| adriienns explică (pentru MyObsession):

Mersi, chiar am o crema de galbenele :d, ai primit funda! :*

| anamaria06 a răspuns:

Ia-ti de la o farmacie naturista biter suedez, ai foarte bun. de exemplu: daca te dai seara pana dimineata ti-se usuca cosul

| motor12v a răspuns:

Am eu un sfat incerca sa-l stergi cu acetona sau diluant da dupa sa nu-ti cada nasu ca lui michael jackson! bafta (glumeam)