| danyella12 a întrebat:

Hei TPU, daca ai 15 ani si ai sanii mai dezvoltati acestia o sa mai creasca sau o sa ramana la forma si marimea pe care o au acum,ca am auzit ca o sa ramana asa, dar eu nu cred ca e adevarat.voi ce ziceti fetelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Evident ca da.Ca la toate fetele se dezvolta in continuare, si nu nu pana la 16 ani, si pana la 22-23 tot cresc.Ideea e ca tu esti genetic mai dotata si esti norocoasa sa ai sanii mai mari.Ideea e ca sanii tai,cum si acum,nu sunt mici,asa o sa fie si cand o sa cresti,mai mari ca media,dar no sa creasca ingrijorator de mult,nu-ti faci probleme.

Ideea e ca da,sigur o sa mai creasca si da o sa fi mai dotata decat restul, dar eu zic ca asta e un atuu, nu un motiv de ingrijorare, sau suparare, nu?

Sper ca te-am ajutat tongue
Ceaowinking :*

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este identic pentru toate fetele. De obicei, sanii cresc cam pana la 16 ani, dar sunt fete a caror sani incep sa creasca mai tarziu si cresc pana pe la 17-18 ani si fete care la 14 ani au sanii de dimeniunea pe care o vor avea si la varsta adulta.

| Classy a răspuns:

Depinde de organismul tau.S-ar putea sa mai creasca, s-ar putea sa nu.

| zurick a răspuns:

Depinde de organism, poate sa se opreasca si la 15 si la 18. Difera de le organism la organism.