| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 jum si am sanii foarte mici cred ca sint marimea 0 sau 1 cum credeti o sami mai creasca sanii sau nu? ( astept raspunsurile voastre DAU FUNDA SI VOT

12 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Vor creşte ei la momentul potrivit, stai liniştită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei. Păi nu toată lumea se maturizează în același timp. Mai așteaptă puțin. Unele fete se maturizează mai târziu.
Mama unei colege, mi-a povestit că era în clasa a XI-a când au început să îi crească sânii. Și încă ceva! Tu ești slăbuță? Dacă ești, nici sânii nu o să fie prea mari. Să nu apelezi la tâmpenii gen pastile sau mai știu eu ce! Astea pot avea efecte grave mai târziu!
Multă sănătate! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ne dezvoltam toti la fel, chiar daca avem aceeasi varsta. In plus, nu ar trebui sa te ingrijoreze asta. Un barbat ar trebui sa aprecieze altceva la o femeie, nu sanii.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Dar de ce vrei sa ai sanii mari? thinking Lasa-i asa la 25 de ani o sa ii ai potriviti si in plus baietii care se uit la sani mari au dorinta in cap sa faca nu mai sex laughing. Asa ca nu este nevoie sa tii maresti. Asta-i parerea mea. Tocmai pe la 18 ani poti sa iti pui silicoane dar nu stiu daca este indicat.

Răspuns utilizator avertizat
| Molecula a răspuns:

O sa iti mai creasca. Intre 13-14 si 18-19 ani se dezvolta omul. Depinde de organismul fiecaruia. Mai ai timp pana la 19 ani.

| ChemoshRDB a răspuns:

Sanii nu se mai dezvola de la 18 ani in sus. S-ar putea sa mai creasca, dar nu cine stie cat. Pana la 18 ani nu poti avea un raspuns concret. In cazul in care nu esti multumita de marimea lor finala, sunt diferite pastile care ar putea sa-ti mareasca sanii.

| psawyer a răspuns (pentru ChemoshRDB):

NU pastilele. In plus, daca un barbat iubeste o femeie cu sanii mici, acolo exista o adevarata iubire si nu o dragoste de sex. asa ca cine te iubeste te accepta asa cum esti, cu sanii mici. In plus la batranete nu o sa ti se mai lase si o sa fie frumosiwinking :*

| ChemoshRDB a răspuns (pentru psawyer):

Mai, eu am raspuns la ce m-a intrebat. NU a intrebat daca ar iubi-o cineva daca are sanii mici.
Ai dreptate in ce ai spus mai sus dar eu i-am raspuns strict la intrebare si i-am spus cum ar putea sa ii mareasca daca ar dori.
Nu ii inteleg pe astia care simt nevoia sa comenteze la raspunsurile mele daca nu e cazul.

| psawyer a răspuns (pentru ChemoshRDB):

Eu am incercat sa o conving sa nu foloseasca pastilele sau orice altceva, ci pur si simplu sa ramana asa, caci Dumnezeu a lasat pe fiecare cum a stiu El. Ce te-ai alarmat asa ca am raspuns? Doar e un site unde trebuie sa ne confruntam parerile si sa ne dam sfaturi cum e mai bine. Asa ca linisteste-te!

| ChemoshRDB a răspuns (pentru psawyer):

Ok. Dar ai formulat intr-un mod care mi s-a parut ca m-a atacat. Si stai chill, nu-s capoasa si inteleg. + ca nu m-am alarmat s-au suparat. Intr-adevar pastilele nu sunt foarte bune, dar ar putea sa o ajute. Sigur poate citii un prospect. Plus ca da, Dumnezeu ne-a lasat cum a stiut el. Dar asta nu inseamna ca nu putem face unele modificari.winking

| MemeGame9 a răspuns:

Fiecare om se dezvolta diferit, uni au sanii mai mari decat trebuie alti nu au deloc, dar pana la urma tot ne cresc stai linistita happy