| Boocky a întrebat:

Vreau sa-mi maresc sanii... dar am doar 19 ani! am sanii foarte mici si sunt si foarte slaba si nu am sanse sa-mi mai creasca la marimea pe care mi-a doresc! vreau sani mai mari, macar un pic mai mari, sa se observe cat de catcrying((( Cine a facut operatie estetica de marire a sanilor? ce puteti sa-mi ziceti despre sanii vostri noi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Uite ce fac eu aproape zilnic si am rezultate vizibile http://www.youtube.com/watch?v=3zvzN1IdJtY&feature=player_embedded astea le fac mereu acasa sau uite ce am gasit http://www.youtube.com/watch?v=43uKPvzymb4 sau asta http://www.youtube.com/watch?v=JWs4KpoDZN4&feature=related

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Propune-ti sa mananci mai mult.mult mai mult.altfel nu te ingrasi

| Just4Joker a răspuns:

Asta e... Vezi daca nu ai mancat cand ai fost micuta tongue?
Oricum esti foarte frumoasa...

| manowar1 a răspuns:

Boocky,nu este o solutie, sa apelezi la operatie estetica.cuce te deranjeaza acest lucru? crezi ca de ai prea mari sanii acest lucru te avantajeaza? cine e sa te placa te place asa cum esti.si prietena mea are sanii mici si asta nu inseamna un motiv de discutie.gandeste-te bine la ce vrei sa faci!

| SweetnothingAli a răspuns:

Parerea mea este sa mai astepti esti prea tanara pentru o astfel de operatie. DACA te deranjeaza marimea lor poti apela oricand la un sutien cu push up su cu silicon. nu lua decizii pripite care iti pot schimba viata in rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ai spus ca esti foarte slaba, de-aici se intelege faptul de ce ai sanii mici.Niciodata nu o sa vezi o fata slaba cu sani mari, deci daca ii vrei mai mari, mai ingrasa-te
Baftahappy

| carmen17ar a răspuns:

Eu am cumparat crema de aici si este foarte ok http://bit.do/mariresani

| carmen17ar a răspuns:

De ce nu pot raspunde?