| alexia884734986 a întrebat:

De ceva timp nu pot sa respir asa bine pe nara dreapta.((am 12 ani)), ma gandesc ca am polipi sau ceva, nu stiu.Stiti voi ceva? O operatie doare? Imi puteti recomanda doctori sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai putea sa ai si deviatie de sept. Trebuie sa te vada un ORL-ist si sa primesti un diagnostic.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa mergi la consult la un medic ORL, sa e consulte.
Scoaterea de polipi si de amigdale se fac cu anestezie locala si nu te dor nici cat o extractie de dinti.