| Michiiiiiiiiii a întrebat:

De la un timp, am probleme cu memoria, nu-mi amintesc sa ma fii lovit, dar nu-mi pot aminti ce am facut in urma cu trei zile. Sunt multe "intamplari", sa le spun asa, care nu mi le amintesc si sunt nevoita sa-mi intreb colegii/prietenii ce am facut in ziua respectiva, ma simt penibil, si confuza.
Ce se intampla cu mine?

Multumesc anticipat!

Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Ai auzit de rohypnol? laughing

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ia lecitina, memopluslaughingrolling on the floor

| Michiiiiiiiiii explică (pentru yupiiiiiiiiiiiiii):

Ce e de ras in asta?
Spune-mi ca sa rad si eubatting eyelashes.

| klau95 a răspuns:

Du-te la doctor la un control si iti va zice sigur ce se intampla cu tine.
Altcumva n-ai cum sa afli.

| gabismecherul10 a răspuns:

Chestia asta nu e de ras.Cu timpul poate devine un handicap.Cred ca iti este foarte greu.Iti sugerez sa te duci la medicul de familie, acesta iti va spune ce trebuie sa faci.Probabil te-ai lovit la cap, habar n-am, dar fa ce tiam spus. Funda?batting eyelashes

| RauLix a răspuns:

Nu e nimic de ras in asta

Eu iti recomand sa mergi la doctorul de familie si el presupun ca o sa iti spuna sa iei memoplus

Sper din Suflet ca te-am ajutat!

Iarta-mi exprimarea "Sa mergi la doctor"

| Okap a răspuns:

Este de la stres, oboseala si posibil caldura....incearca sa te odihnesti!winkinghappy

| andalorena a răspuns:

Trebuie sa mergi la un psiholog sau spune-le parintilor ce se intampla ca poate de vor duce la spital si vezi tu de-a colo