| MihaiAntoniaElena a întrebat:

Hei TPUhappy De o luna ma simt ciudat.Simt nevoia sa mananc mereu dulciuri, beau apa exagerat de mult, nu prea mai dorm noaptea, plang din orice si sunt mereu deprimata uneori ma simt foarte obosita. Credeti ca e vorba de o boala? Help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Crezi in Dumnezeu? El te va ajuta sincer.
In fine incearca o viata echilibrata(fara tigari, cola, 3 in 1, cafea, alcool si alte d-astea.si statul pana tarziu la pc. De obicei lucrurile astea duc la insomnii,depresii,si stari de neliniste.
Incearca sa bei ceaiuri,sa mananci multe fructe,sa mergi la Biserica,si sa iti faci preteni,calmi si pasnici, si sa nu incerci sa fii mereu in centrul atentiei.
Stiu ca la varsta adolescentei vrei sa zbori, dar e mai bine pentru tine sa te retragi din nebunia zburatuluibig grin
sper ca ti-am fost de ajutor:*