| 354 a întrebat:

Daca nu mananc paine slabesc? Si mai am o intrebare de ce toata ziua simt nevoia sa dorm? Se poate de la atatea ore de somn sa fiu mereu obosita

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ca sa slabesti trebuie sa nu mai consumi multe dulciuri si paine, niciun aliment nu trebuie exclus in totalitate.In legatura cu somnul, cred ca suferi de "oboseala cronica" - adica oricat ai dormi, te simti din ce in ce mai obosit. Ia legatura cu un medic.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mananci paine si cresti consumul celorlalte alimente, nu rezolvi nimic. Pentru a slabi trebuie sa reduci neaparat cantitatea de paine, dulciuri, fast food si sucuri.
Poate ai facut ceva efort fizic in ultima vreme sau nu consumi alimentele necesare organismului tau.