| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt băiat si imi iau mustata cu crema depilatoare.
Are ceva?
Adică nu vreau sa o iau cu lama ca am auzit ca, creste repede.
Dacă o iau in continuare cu crema depilatoare in viitor nu o sa imi mai crească deloc?
Eu vreau sa imi creasca.
Spuneti-mi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Ce iei tu acum cu cremă e un puf, barba şi mustaţa adevărată o să urmeze peste ceva timp, şi stai liniştit că o să-ţi crească.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te razi 1 data pe saptamana si va creste greu barba

| Adry05 a răspuns:

laughing si cu crema va creste exact la fel de repede ca lama. Poti sa folosesti ce vrei.

| Violleta2022 a răspuns:

Atentie! Crema epilatoare trebuie sa fie speciala pentru fata, altfel iti lasa fata, tot o rana.
Nu are importanta ca te razi sau te epilzei cu ceara pe fata sau cu crema epilatoare, parul creste la fel de repede.
Crema epilatoare are putere sa epileze, nu sa elimine definitiv parul ala incepe sa creasca chiar de a doua zi, de cum il elimini, pentru ca, creste hormonal!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă o iei cu cremă depilatoare o smulgi cu rădăcină cu tot, Așa că riști să nu mai ai mustață pe urmă. Cu lama crește mai repede, dar nu o distrugi.