| bossionut11 a întrebat:

am o problema.Mama nu vrea sa ma lase sa imi rad mustata(sunt baiat) ca imi va creste si mai repede si mai stufoasa.Eu vreau oricum sa mi-o rad ca arat urat cu ea, mai ales la 14 ani.Cum fac sa o conving sa ma lase? Macar spuneti-mi cum sa o rad ca nu am folosit lama pana cum big grin. Explicati-mi sau macar u tutorial? Multumesc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cauta pe YT, lol. Ai 14 ani si trebuie' sa ii ceri voie mamuca-tii ca sa te razi? LOL! Taica-tu ce zice?

| bossionut11 explică (pentru KodrutZ):

Nu ca ii cer voie dar nu ar vrea sa mi-o rad ca dupa imi creste si mai mare, iar taica-miu nu zice nimic, adica nu il afecteaza

| KodrutZ a răspuns (pentru bossionut11):

Nu e vorba sa il afecteze, ci sa ii ceri parerea. Ca doar si el a fost de varsta ta. Daca o razi, atunci o razi in mod regulat, nu o razi si te astepti sa nu mai creasca. Ce draq, ai 14 ani, esti mascul, asta e. Lasa animalul din tine sa iasa la vedere!

3 răspunsuri:
| st3amgam3r a răspuns:

Tu nu te uiti la reclamele de la Gillette la TV? Ii simplu ca "Buna ziua!". Iar eu mi-am dat prima oara mustata jos la 13 ani, deci nu-i bai. Doar spune-i mamei tale ca o sa ai grija sa te razi cat mai des (asa si trebuie).