| Kitty3D a întrebat:

Imi puteti da si mie niste diete care chiar sa functioneze si sa nu te infometezi da nici sa mananci de rupi big grin si sa poti manca ceea ce contine dieta?big grin Vreau sa slabesc cam 3 kg big grin. [ daca puteti sa imi dati un link ceva ]. Sau sa imi scrieti niste diete pe care le-ati tinut voi si au dat roage? P. S : De facut sport fac big grin. funda si voturi bune. xoxo :*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LloOlLey a răspuns:

Pai, cea mai buna si naturista dieta e una cu ceaiuri. Bei foarte multe ceaiuri, sa nu mananci meniuri prea greu de digerat cum ar fi: friptura cu cartofi prajiti sau nu manca multe grasimi, hidrogenate, si fast foodlaughing e clar asta:d cat mai sanatos, fructe, legume, supe. etclaughing vezi ce iesebig grin la mine a functionat. de la 54 am ajuns la 49love struck

| Lucrian a răspuns:

Stiu exact ceea ce iti trebuie. Eu am slabit cu aceasta metoda 15 kg si ma mentin de mai bine de 2 ani. Si exact cum ai spus tu, slabire fara foame, dar cel mai important e ca e sanatoasa pentru ca iti aduci aportul nutritiv de care organismul are nevoie.
Eu am slabit cu produsele Herbalife (multa nutritie cu putine calorii). Daca vrei sa vezi rezultatul meu, mergi la http://www.nutrienti.eu/rezultat-slabire-Lucian-Nan
Pentru detalii despre produse, intra pe www.nutrienti.eu. Pentru un program potrivit pentru tine, foloseste sectiunea de contact (oricare... telefon, formular, chat).

| andapana a răspuns:

Iti recomand dieta Dukan. Aceasta dieta iti va schimba stilul de viata, pe langa faptul ca vei scapa de kg nedorite. Daca vei tine dieta conform indicatiilor vei pierde kg nedorite si nu le vei mai pune la loc in timp. Daca vreti sa aflati mai multe despre aceasta dieta promovata la nivel international de Kate Middleton, J Lo, si alte vedete de la Hollywood, poti citi mai multe pe comunitatea din Romania a dietei dukan la adresa www.dietadukan.ro