| Kitty3D a întrebat:

Peste cateva luni o sa ma duc a o nunta si as vrea sa mai slabesc. Am 16 ani 1.62 si 58 de kg. Stiti niste diete care sa nu fie nici prea greu de tinut simple si sa fie de ajutor? [ as prefera sa nu fie in dieta peste si oua fierte ] as vrea sa fie cat mai detaliate dietele. Funda si voturi bune. XOXO.

1 răspuns:
| EvolutionDeejay a răspuns:

Poi poti incepe cu a nu mai papa mult dulciuri chesti gen carne grasa peste panine alba. deci multe fructe integrale. si chesti de genu multe verduri (salata verde ). si atentie nu dupa ora 20winking ok si exerciti ceva abdomene ceva ture prin fata blocului sau unde stai. in fine vezi u sunt simple si dau rezultat. loc at me. ok sper ca ti-am fost de ajutor bye