| RauLMusteata a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva diete? Cu multe salate ceva? Mersi! *FunDa*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ursuuu a răspuns:

Dimineata ai putea manca niste cereale sau absolut orice vrei tu pentru ca tot ce mananci dimineata se elimina pe parcusul zilei. Cam pe la ora 14 ai putea manca o salata de rosii, castraveti, telemea si seminte naturale, iar pe la ora 18 o salata de fructe. Dupa ora 18 te abtii si bei doar apa plata. te pup

| RauLMusteata explică (pentru ursuuu):

Mersi! Mai astept cateva raspunsuri si iti dau funda daca nu gasesc alt raspuns mai bun

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Salata verde cu iaurt.Este de sezon.

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Vreau sa-ti vb din proprie experienta: Eu am tinut DIETA RINA(disociata) si am facut de 3 ori pe saptamana Kangoo Jumps - am slabit 14 kg in 3 luni!

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand DIETA RINA - in cazul meu chiar a functionat! Este un regim alimentar permisiv si cu rezultate ff bune!