| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Hei TPU, nu stiti cam ce lungime ar trebui sa aiba urechile? o ureche normala cam ce lungime are? Eu am urechile putin cam mari. NU clapauge. MARI!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KoNeTi a răspuns:

M-ai facut sa-mi masor urechile si au 6, 5 cm