| IamCorina041996 a întrebat:

Hei TPU.
Stie cineva care ar putea sa fie cauza faptului ca am unele zile cand simt o lipsa de aer parca sunt asa balonata si nu pot sa respir bine, trebuie sa oftez.
Am facut analizele acum doua saptamani sunt ok toate.
Mentionez ca atunci cand simt senzatia de lipsa de aer ma si panichez...ca imi este frica sa nu se intample ceva.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Ai mers la gastroenterolog? poate ai o problema de digestie