| divant a întrebat:

Ştiți cumva unde pot gasi spray-uri/picături (daca exista) sau ceva de genul ca sa adormi un om instanr si pentru o durata lunga de timp fara afi problema care ai putea aparea.
Nu stiu... de exemplu imaginativă o situațietonguearintele/prietenul tau se certa cu tine groaznic si nu mai poti suporta si ai vrea sa adoarma ca urmatoarea zi sa isi revina la normal. Stiti ceva care ai fi util. Si sa nu trebuiasca sa se administreze neaparat noaptea. Sa se poata administra si in timpul zile. Sper ca am fost destul de explicit.
PS: Fără comentarii la mişto.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ce vrei tu se numeste manipulare. Adica sa faci ce vrei cu cine vrei atunci cand vrei, ca sa ai parte, in cazul tau, de liniste. Nu e corect. E unul din cele mai urite lucruri din lume. Tu cum te-ai simti daca cineva ti-ar face asta?
Si inca ceva: somnul nu rezolva problema unei certuri. Oricit i-ai adormi, cand se vor trezi, problema va fi acolo si tot se vor lua de tine.

Bula
| Bula a răspuns:

Legi persoana de un scaun si dai drumul la televizor, pe un program care transmite doar politica si teleshopping. E adevarat, nu functioneaza chiar instantaneu, dar le termina pentru un timp... big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista si alte modalitati sa faci sex cu femeii... nu e cazul sa le adormi si sa le violezi

| CuriousStuff a răspuns:

Ce vrei tu e ilegal, imorola si "neetic".
Si nu exista, exista anumite medicamaente inhalatorii care ajunse in plamani se pot absorbi si te pot adormi, se folosesc in anestezie, insa alaturi de multe alte medicamente, nu e asa usor.

| AlexCristi97 a răspuns:

Naptime, cauta pe Youtube

| Skippy223 a răspuns:

"112? As vrea sa anunt o posibila crima. Nickname-ul divant, pe TPU. Luati voi IP-ul si gasiti locatia. Suspectul poate fi armat(a), nu cunosc alte antecedente penale dar dupa intrebare, am impresia ca nu e prima tentativa. "

| Salontanul a răspuns (pentru Skippy223):

rolling on the floor

| Salontanul a răspuns (pentru Skippy223):

Ce vrei tu nu exista in comert. Acele substante se gasesc doar la medici si sub stricta evidenta. Daca se gasesc undeva sunt ilegale deoarece pot duce la moartea persoanei.

| Rocsid a răspuns:

Da.Este spray pe baza de extracte de plante mexicane care chiar isi fac efectul. Nu mai stiu exact cum se numesc dar isi fac foarte bine treaba.
Mai poti gasi la liber in farmacii pastile care se dizolva extrem de repede in apa sau le faci pulbere si sufli in nasul individului si adoarme instant.da instant.
O poti intreba pe farmacista daca are DaSomn, Enepelagene sau somnolon.

| Vinsieu a răspuns:

1. Asa ceva nu exista. Nu pe timp lung si nu pentru oricine.
2. Ce vrei sa faci tu, nu este corect. Ai grija, ai putea avea probleme mari.

| Rob3rt97 a răspuns:

Nu poti, somniferele nu sunt chiar asa de puternice si oricum nu sunt accesibile, doar cu reteta de la medic.