| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Hei TPU happy.

Ştiu că e o întrebare cam prosetească, dar mă rog.
Sunt foarte, foarte răcită, iar când mănânc, mâncarea nu prea are gust. de ce?. Am vrut să o întreb pe doamna profesoară de biologie dar am uitathee hee, nu asta contează.

Fundăă puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

De ce te simți așa? ca să-ți dai seama și să prețuiești sănătatea atunci când o ai.

mai incet cu înghețata!

fundiță? puppy dog eyes

| βέiiiβiiişoor explică (pentru GabiiHaș):

Nu e de la inghetata, te asigur happy. Stateam seara pana tarziu afara si era frig si eu nu pre aeram imbracata si de asta. laughing

| waXonwaXoff a răspuns:

Ai nasul infundat, iar centrii nervosi olfactiv si gustativi se afla pe acelasi lob al creierului, adica in legatura.De aceea atunci cand ai nasul infundat nu ai gust.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Du-te la cineva si intreaba ce trebuie sa faci... spre binele tau

| nextlevel999 a răspuns:

Pai este simplulaughing)
ai nasul infundat, cand nu ai miros papilele gustative nu mai functioneaza 100%

| NonEinstein a răspuns:

Imunitatea fiind scazută, papilele gustative sunt scăzute sau chiar inexistente, e perfect normal, acestea vor reveni cand te vei face bine!