| AntoniaPsi25 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Mi-au aparut niste bubite pe fata mai clar pe obraji si dupa nas... Dar nu stiu de la ce poate fi :@ Le am de un an si ma fost la farmacie si defiecare data imi da alta crema...dar nu rezolva nimic ba chiar imi ies mai multe crying.
Bubitele nu sunt rosii si nu ma mananca si nici nu ma dor sunt mai multe la un loc... crying Daca vreti si poza lasati.mi id.ul de mess big grin.
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Katas a răspuns:

Acele "bubite" sunt de fapt cosuri. Stai linisit, e ceva normal.
PS: Eu sunt plin pe toata fata!

| AntoniaPsi25 explică (pentru Katas):

Am fost la doctor si nu sunt cosuri!