| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.
Zilele trecute m-a durut buricul (menționez că este înăuntru), iar acum am observat un fel de par, negru la vârf, la mijloc alb, iar în partea cealaltă tot negru(menționez că sunt brunetă). Mi-e frică să nu fie ața buricului. Mi-a fost frică să-l trag, dar am încercat să-l îndepărtez ușor dând cu degetul peste el, la baie, dar nimic. El este tot acolo. Este posibil să-mi fi crescut par din adâncitura buricului? Nu prea cred. Sau sa mi se fi înfipt în păr fix drept?
Va rog ajutați-mă nu știu ce să fac, dau și funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| QuelQui a răspuns:

Mergi la medic sa vada ce este acolo.