| KinekT a întrebat:

Am observat ca am limba crapata drept pe mijloc inspre varf. Ce poate insemna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Salut, dacă ai ceva de genul https://en.wikipedia.org/wiki/Fissured_tongue poți sta liniștit, nu e nimic, așa e doar limba ta (și eu am la fel).

Dacă ai dureri, se inflamează sau simți că nu e în regulă ceva, du-te până la un doctor.

| KinekT explică (pentru Raul9004):

Eu am chiar numai o tairtura pe mijloc, ca si o rana,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic, asa ai tu limba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Semn" din nastere. Daca nu te doare sau rahat-uri din astea, ai postat aceasta intrebare degeaba, toata lumea are.

| An0nym0ws a răspuns:

Nu esti singurul, si eu am la fel.
Daca nu te doare, nu se imflameaza sau chestii de genul asta poti sta linistit...
E o chestie din nastere(cel putin la mine)