| Clau45 a întrebat:

Hei utilizatori TPU`batting eyelashes
Am si eu o intrebare. Deci pe mine ma inteapa inima... de exemplu: acum ma inteapa cand trag aer in piep, odata m-a intepap si m-a tinut o ora sau o jum de ora, dupa m-a mai intepat si in partea dreapta [sus si jos] si in partea stanga [sus si jos] big grin
Am citit pe internet ca poate am lipsa de potasiu... ca nu ma alimentez bine! si in ultimul timp am incercat si sa slabesc si am reusitbig grin
Va rog ajutati.ma puppy dog eyes
Multumesc!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate te-a deocheat o fata sau e din cauza proastei alimentatii.

Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa fie asta!
mai poate sa fie un junghi intercostal.etc!
nu tr sa te alarmezi! cel mai bine te duci la un medic cardiolog care sa iti fac o examinare completa si care sa iti dea cel mai probabil niste pastile!
de ex eu aveam palpitatii la inima si mi-a dat calciu si magneziu timp de 3 luni!

Răspuns utilizator avertizat