| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema prin partea stanga a corpului. Ma inteapa alteori ceva prin partea stanga, nu stiu daca este splina, inima. Inima nu cred ca este, am 19 ani, 1, 71 si in jur de 70 kg, fac sport de 3 ori pe saptamana, fumez, nu am mai baut alcool de 1 an de zile. Alteori simt ceva acolo, parca e ceva marit si nu e ca in partea dreapta, simt ceva acolo. In vreo 2 saptamani vin in Romania si o sa ma duc la doctor, dar voiam sa aud si parerile altora care cunosc. Faza e ca simt chestia asta de mult timp, dar intepaturile au aparut mai recent.
Si alteori cand trag aer tare ma inteapa.
Am uitat sa mentionez, ca am baut mult energizant si cola in ultimul timp. Ajungeam si la cate 3 energizante monster pe zi si alteori o sticla doua de cola 1, 5L. Am baut inainte, acum vreo 2 saptamani m-am lasat.
Multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| b0denN a răspuns:

E ceva normal ca te intepe, la orice om se intampla, si apropo inima nu doare happy!