| MariaElenaStoicescu2 a întrebat:

Am 16 ani, 60 kg. As vrea sa slabesc, adica sa imi subtiez picioarele si sa scap de burta. Dar nu reusesc deloc..pentru ca sunt foarte pofticioasa. Ceva sugestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-te de pofte.Degeaba ceri sfaturi daca nu le poti respecta.

| kiri11 a răspuns:

Eu spre exemplu am folosit cafeaua verde este un supliment numit green coffe care te poate ajuta sa slabesti dar este necesara ssi miascarea

| MariaElenaStoicescu2 explică:

60 de kg * (scuze)