| CrissRonnye7 a întrebat:

Am burta mare dar nu sunt deloc gras si la fata sunt bine. Vreau sa scap de burta si solduri, dar sa nu slabesc la fata ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mergi intai la nutritionist...

Depunerea grasimii in zona abdomenului si imposibilitatea eliminarii ei, ar putea avea alte cauze decat mancatul.

Una din aceste motive ar fi o oarecare rezistenta la insulina. Dar aunt si multe altele.

| Hitback a răspuns:

Fa sport, nu ai cum sa slabesti intr-un singur loc, poate doar sa-ti dezvolti masa musculara in locul dorit.happy

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Multe exerciti pentru abdomen