| Anonimmm a întrebat:

Heii am si eu o intrebare big grin.

De cateva sapatamani straight face mi.au iesit cosuri pe spate si pe fundstraight face...
Cu de dau ca sa scap de ele straight face? Sau dc mi.au aparut daca stiti?
plss rog seriozitatewinking. daca faceti caterinca numai raspundeti tongue.
>big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hajimemasho a răspuns:

Buna.
Daca cosurile apareau pe spate si sa zicem pe gat, fata etc... erau de la o raceala jos(trebuie mers la ginecolog), insa daca au aparut pe fund parerea mea este ca sunt de la o toxi-infectie alimentara. Ia 2 linguri de ulei de masline dimineata pe stomacul gol si bea multe sucuri naturale, pentru a elimina reziduurile.

1 răspuns:
| ღNuTzAღ a răspuns:

Eu stiu o reteta, dar e la general cum sa scapi de cosuri...