| Pitbull2001 a întrebat:

Salut,am 15 ani și de la 12 ani mi.au apărut multe coșuri pe față și în ultimul an mi.au ieșit și pe spate și umeri am fost la dermatolog și mi.a dat O mulțime de creme și geluri și săpunuri dat nu au efect știți la ce vârstă dispare?

2 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Si eu am cosuri si eu am incercat o groaza de chestii. Faza e ca mie imi apar, dupa 5 zile imi trec, imi apar iarasi si dupa 5 zile apar iarasi. E din cauza organismului. La mine problema e ca sunt foarte energica si activa. Umbla hormonii prin mine, vor sa iasa la suparafata laughing. Sunt perversi hormonii mei, nu ma lasa cu fata curata laughing

| Gillian a răspuns:

Şi eu sunt exact in aceeasi situatie si am tot 15 ani. Si mie mi s-au dat creme si solutii, dar mi s-a spus si sa nu mai mananc ciocolata si bauturi Coca-Cola, Pepsi. Daca te tii de tratament iti dispar treptat, dar faza e ca tot iti vor mai aparea pana in jur de 18-19 ani cred.