| Aliiiinaaaaa a întrebat:

Heii :* As vrea sa slabesc dar peste tot gasesc diete stricte sau pastile. Vreau niste sfaturi cum as putea slabi, fara mancare cantarita sau ceva de genul asta laughing) funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SuperGirl8 a răspuns:

Buna. E simplu! Mananci in cantitati mici, dar des. Intotdeauna cand te ridici de la masa trebuie sa simti ca mai "incape" nu ca esti plina. NU mai manca dupa ora 19 maxim! Bea multe lichide, si fa si tu sport. Multa bafta!kiss

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Bah,pentru inceput nu mai manca ca un salbatic

| AlleAlllexandra a răspuns:

Urmeaza diet Dukan, e stricta in primele 2-3 zile, dar in acele zile vei slabi 4-5 kg! Apoi e foarte usoara! Du-te la Kangoo Jumps, ia Colon Help, e foarte bun! E natural, nu-ti stirca deloc.
Bafta.