| lory_6307 a întrebat:

As vrea si eu niste diete nu prea dastrice si niste sfaturi ce execiti as putea face VREAU SA SLABESC plisss HELP! sad

4 răspunsuri:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Deci in primul rand nu mai trebuie sa mananci mancare gen fast-food chiar daca pare greu la inceput te vei obisnui. Incearca sa bei zilnic 1-2 litri de apa pe zi. Fructele si legumele sunt cele mai indicate, poti incerca o salata cu legume proaspete iar daca tu consideri ca nu poti renunta la lactate si carene incearca sa pui si putina branza si putin piept de pui (dar atentie facut la gratr, si in nici un caz prajit in ulei). Sucurile acidulate va trebui sa le reduci pe cat de mlt posibil. Dulciurile de asemenea trebuie reduse atat cat poti.

| Zapacitaaaa a răspuns:

Deci in primul rand nu mai trebuie sa mananci mancare gen fast-food chiar daca pare greu la inceput te vei obisnui. Incearca sa bei zilnic 1-2 litri de apa. Fructele si legumele sunt cele mai indicate, poti incerca o salata cu legume proaspete iar daca tu consideri ca nu poti renunta la lactate si carene incearca sa pui si putina branza si putin piept de pui (dar atentie facut la gratar, si in nici un caz prajit in ulei). Sucurile acidulate va trebui sa le reduci pe cat de mult posibil. Dulciurile de asemenea trebuie reduse atat cat poti.

| bunnylover537 a răspuns:

Apuca-te de inot.

| KSD a răspuns:

Dieta balerina,cauta pe google,gasesti,e putin cam drastica,prima zi e mai greu, dar te obisnuiesti, am slabit 5 kg intr-o saptamana! happy