| Hestera1123 a întrebat:

asa vrea sa slabesc urgent diete sau sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urgent nu se poate, din cate am auzit este nesanatos sa slabesti mai mult de cateva kilograme pe luna. Insa pentru a slabi trebuie sa mananci multe legume, dar si fructe (mai mult legume, fructele contin zahar), mai multe proteine, mai putini carbohidrati si sa faci mult sport. Cauta pe internet mai mult, gasesti cu siguranta. Bafta.

| AndCat26 a răspuns:

Eu am slabit 5 kg in 2 saptamani. Dar am. eliminat totul. Adica orice fel de suc,dulciuri,painesi, prajeli. Nu am mai mancat seara, poate doar daca imi era foame mancam.un mar sau o salata. Ziua mancam o salata, iart degresat, maxim doua feli de paine pe zi. Faceam si sport seara. Oricum astea doua saptamani au fost ridicole.
M.am chinuit foarte mult, deoarece eu sunt mancacioasa. Acum depinde si de fiecare organism.