| ralubaa a întrebat:

Heii! De cateva zile ma doare abdomenul si saptele. Durerile sunt mai puternice in partea dreapta. Uneori ma doare si stomacul.Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

S-ar putea sa fie apenticita.Eu stiam ca daca ai apendicita te doare in dreapta jos.I-ai cerut parerea mamei tale? Poate ca e bine sa vizitezi si medicul de familie!

Ai grija de tine!

1 răspuns:
| EnacheLuca1997 a răspuns:

Cred ca este apendicita.Dar nu sunt sigur.Roaga-te sa nu fie.