| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii! Spuneti-mi repede un remediu pentru raceala. Trebuie sa ma vindec pana maine neaparat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ACC+600
Astept funda

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Coldrex

| Carmen100 a răspuns:

Raceala trece cand vrea ea, nu poti sa o rogi frumos sa te lase maine si gata.
Ia niste pastile pentru raceala, poate te mai ajuta si ele dar pana maine e aproape imposibilwinking

| piticelm a răspuns:

Te crezi Harap-Alb ca sa te vindeci asa repede? virusul abia isi face de cap, nici daca iei 100 de pastile nu-ti trece. Eventual faci vreo intoxicatie cu pastile si ajungi la spital.

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa explică:

Nu. Nu ma cred Harap Alb, sa stii... Doar ca sigur exista macar o solutie.